Artyści dla dzieci

Pokazy

Magii i Iluzji

Magik Rob to wyjątkowa postać o wręcz czarującej osobowości. Po za znakomitymi sztuczkami i trikami jakie będziemy mieli okazję zobaczyć w trackie pokazu, Rob oczaruje wszystkich gości niezwykłym i wprost niepowtarzalnym kontaktem jaki potrafi nawiązać z publicznością.

Czytaj więcej

Klaun Bąbel

Show

Zespół profesjonalnych artystów i cyrkowców o wieloletnim doświadczeniu na polskich i światowych scenach cyrkowych, prezentują fantastyczne programy artystyczne z wykorzystaniem takich technik jak pantonima, ekwilibrystyka, akrobatyka.

Spektakle dla dzieci

Niezwykły teatr, w którym występują zawodowi aktorzy uznanych Warszawskich teatrów
np. Teatru Kwadrat, Teatru Dramatycznego, Teatru Współczesnego. Spektakle wciągają dzieci i dorosłych w zupełnie inny wymiar i świat najwspanialszych bajek i opowieści.

Czytaj więcej

Pokazy dla dzieci

Znakomici i doświadczeni animatorzy oraz artyści dla dzieci zrobią wszystko, by umilić im czas i oczarować podczas pokazów magii i sztuczek. Klaun na imprezy czy pokazy magii dla dzieci to świetny przepis na atrakcje dla dzieci w Warszawie. Profesjonalni artyści z wieloletnim doświadczeniem zapewnią niezapomnianą rozrywkę wszystkim maluchom.

Przedstawienia i spektakle dla dzieci, w których występują zawodowi aktorzy uznanych warszawskich teatrów oraz cyrkowcy występujący na polskich i zagranicznych scenach to atrakcje, dzięki którym dzieci będą mogły przenieść się w zupełnie inny wymiar i świat najwspanialszych bajek, opowieści oraz podziwiać akrobacje i pokazy ekwilibrystyki.