Imprezy tematyczne dla dzieci

Pakiety
na Dmuchańcach

Stanowią odpowiedź na najważniejszą i najsilniejszą z potrzeb wszystkich dzieci – czyli potrzebę ruchu. Wszystkie dzieci mają okazję się wyszaleć i brykać bez końca z niesamowitą radością i uśmiechem na Twarzy.

Czytaj więcej

Pakiety Kreatywne

Interesujące pakiety atrakcji kreatywnych, przeznaczone do realizacji na stanowiskach 10 lub 12 osobowych. Podczas wspólnych zajęć kreatywnych mamy okazję wytworzyć niezliczone ilości niezwykłych przedmiotów począwszy od prześlicznej biżuterii i kolczyków, na własnoręcznie malowanych eko torbach kończąc.
Czytaj więcej
Daj się ponieść opowieści i wyobraźni, doświadcz niesamowitej historii i zagadki, która rozgrywa się w otaczającym Cię świecie. Aby rozwikłać zagadkę dzieci będą musiały rozwiązać zadania, szukać zgubionych „kawałków układanki” i odtwarzać wydarzenia.
Zapytaj o wycenę

Pakiet z Robotami

Niezwykłe pomysły jak wspaniale spędzić czas w miłym towarzystwie robotów i sztucznej inteligencji – kształtując je i budując, programując ich charakter. Dla żądnych większych wrażeń możliwe są także prezentacje gotowych robotów i sztucznej inteligencji. Czytaj więcej

Pakiety
Laboratorium

Dla dzieci i rodziców, którzy pragną doświadczać otaczającego świata. Zestawy zarówno pokazów widowiskowych eksperymentów jak i niesamowitych zabawy takich jak produkcja mydełek glicerynowych, pomadek,czy musujących kul do kąpieli.
Czytaj więcej

Pakiety

Sportowe

Dla grup o niespożytkowanych ilościach energii – sprytnie zaprojektowane i prowadzone pakiety na świeżym powietrzu oferujące ogromną ilość świetnych gier i zabaw z wykorzystaniem profesjonalnego i ciekawego sprzętu sportowego.
Czytaj więcej

Pakiety
Animacyjne

Pakiety animacyjne to zabawa oparta na tym, co tak naprawdę najważniejsze- umiejętności animatora wchodzenia w dziecięcy świat. Pakiety animacyjne to czysta zabawa dzieci z charyzmatyczną osobą, która fantastycznie wciąga je w animacje muzyczne, taneczne, brykanie i inne. Tutaj sprzęt schodzi na drugi plan, liczą się umiejętności!
Czytaj więcej
Gotowe zestawy atrakcji, które są wprost kwintesencją dzieciństwa i dobrej zabawy. Są to najlepsze i najbardziej sprawdzone elementy, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie.
Czytaj więcej

Pakiety
Świąteczne

Czas i magia Świąt Bożego Narodzenia to okazja do stworzenia niesamowitej imprezy, którą dzieci i dorośli będą wprost zachwyceni. Tematyczne animacje, wizyta Mikołaja oraz dekoracje stworzą kompleksową imprezę, która na długo zapadnie w pamięci gości.
Czytaj więcej

O co chodzi w imprezach tematycznych

Imprezy tematyczne dla dzieci to świetny sposób na wyjątkowe spędzenie czasu w Warszawie. Zabawy na dmuchańcach, pokazy widowiskowych eksperymentów czy też warsztaty edukacyjne – odkryj bogactwo fantastycznych pomysłów na zabawę dla maluchów oraz ich rodziców. Zapewniamy masę atrakcji nawet dla dzieci o niespożytych ilościach energii.

Prezentacje robotów i sztucznej inteligencji, gry fabularne (na przykład Dziki Zachód dla dzieci), pakiet ekologiczny lub pakiety warsztatów ruchowych przeprowadzanych na świeżym powietrzu – każdy maluch będzie zachwycony uczestnicząc w zajęciach organizowanych przez profesjonalnych, pełnych pasji animatorów.