U nas dzieci poczują się wyjątkowo

Firma to ludzie,
a nie sprzęt.
Troszczymy się o długotrwałe relacje z pracownikami i wykonawcami.
Esti

Esti

Koordynator imprez

Esti skończyła animację społeczno- kulturalną na Uniwersytecie Warszawskim oraz pedagogikę specjalną na APS, a aktualnie studiuje psychologię. Jest animatorem z wieloletnim stażem, współpracuje z nami już od 7 lat, każdego roku zdobywając nowe umiejętności i doświadczenie. Tą wiecznie uśmiechniętą osobę zazwyczaj znajdziecie z pędzelkiem w dłoni uważnie tworzącą na dziecięcych buziach przepiękne malunki. Esti ekspresowo nawiązuje kontakt z dziećmi i świetnie się czuje w zadaniach, gdzie główną rolą animatora jest spontaniczna, kreatywna zabawa.

Kalina

Kalina

Animator

Kalina skończyła kulturoznawstwo na UKSW a pracuje z nami od 2011. Tą wszechstronną animatorkę spotkacie właściwie wszędzie, chociaż najlepiej czuje się tam, gdzie razem z dziećmi może stworzyć coś nowego i kreatywnego. Kalina to urodzona aktorka, blisko związana jest z teatrem. Z odwagą i humorem wkracza w dziecięcy świat zabaw i fantazji, rozsiewając naokoło swój uśmiech i pozytywną energię.

Kaja

Kaja

Animator

Kaja studiuje malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych oraz pedagogikę w Studium Pedagogicznym , od wielu lat pracuje z dziećmi a w naszej ekipie już od sześciu.To animator orkiestra: tworzy niesamowite cuda z balonów jakie wam się nie śniły, bawi dzieci jako uroczy clown, chodzi na szczudłach, a nawet maluje przepięknie buziaki i tworzy wielkie banie. Kaja to niezwykła animatorka z duszą artysty, która wkłada serce i pasje w swoją pracę.

Patryk

Patryk

Animator/Koorydynator

Patryk to „świeżak” w naszej ekipie, który szybko podbija serca nie tylko dzieci! Świetnie sobie radzi jako animator Fotobudki, nie tylko w technicznych aspektach, ale z uśmiechem i charyzmą porywa do zabawy dużych i małych. To świetny animator z ogromnym pokładem energii, którego dzieciaki wprost uwielbiają wciągać w ich spontaniczne brykanie i wariacje.

Piotr

Piotr

Animator/Koordynator

Piotrek studiuje prawo na UW. W naszej ekipie zaczynał jeszcze w liceum brykając z dziećmi jako Tygrysek. Aktualnie najczęściej spotkacie go na szczudłach, energicznie wciągającego dzieciaki w zabawę. Piotrek ma świetny kontakt z ludźmi i to właśnie on także odpowiedzialny jest za naszą kadrę i szkolenia animatorów.

piotr@seraf.com.pl

Asia

Asia

Animator

Asia to prawdziwa osobowość wśród naszych animatorów. Wspaniale radzi sobie w kontakcie z dziećmi, porywając je do zabawy nieskończoną ilością pomysłów na gry, piosenki i układy taneczne. Rzadko kto widzi Asię w wydaniu codziennym, bo ta animatorka wręcz uwielbia przebieranki i zazwyczaj wciela się w księżniczki, elfy i wróżki, zarażając dzieci i dorosłych swoim uśmiechem i radością.

Marta

Marta

Animator

Marta jest instruktorem ZHP, a także pracuje jako pilot wycieczek. Studiowała turystykę i rekreację. Z pasją pracuje także jako aktorka teatru amatorskiego Paradox. Marta to wesoła animatorka z sercem, która wspaniale potrafi zająć się dziećmi na każdej imprezie.

Ela

Ela

Animator

Ela ukończyła studia chemiczne na Uniwersytecie Warszawskim i pracuje w laboratorium. To postać- legenda w naszej ekipie. Ela pracuje z nami od tak dawna, że nikt już właściwie nie pamięta jak długo. Najchętniej zamienia dziecięce buziaki w przepiękne motylki i bohaterskich spidermenów, jej niesamowite dzieła zachwycają nawet dorosłych. Elę znajdziecie także na stanowisku z eksperymentami laboratoryjnymi, gdzie jako szalony naukowiec porywa dzieci w magiczny świat nauki.

Tomek

Tomek

Animator

Tomek to kolejna nowa postać w naszej ekipie. Prowadzi drużynę harcerską i lubi aktywne spędzanie czasu. Tomek to specjalista od technicznych animacji i najchętniej bawi się z dzieciakami na stanowisku laser paintball.

Oraz Wielu innych...

Animatorów

Nad realizacją każdej imprezy, w zależności od jej stopnia złożoności oraz wielkości pracuje od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. Zapewniamy że dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół posiadał wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz odpowiednie predyspozycje.