Udana impreza dla dzieci to impreza pełna ulubionych dziecięcych atrakcji. Jakich? Dzieci wymieniają je jednym tchem: mega bańki mydlane, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, skręcanie balonów, a także kultowa wata cukrowa i popcorn. Te drobne przyjemności sprawiają mniejszym i większym mnóstwo radości, są nieodzownym elementem większości zabaw dla dzieci – bez względu na okazję i ewentualny temat przewodni imprezy. Maszyny i urządzenia niezbędne do zagwarantowania świetnej zabawy można wypożyczyć, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. wytwornice baniek mydlanych na wynajem i tatuaże brokatowe na wynajem. Oryginalną propozycją imprezową są również warsztaty baniek mydlanych, które zaspokoją ciekawość dzieci.

Wielkie Bańki mydlane

Dużo baniek mydlanych to dużo zabawy, ale tym co robi na dzieciach (i nie tylko!) największe wrażenie to… bańki mydlane XXL oraz wytwornice baniek mydlanych. Ogromne bańki mydlane szczególnie wzbogacone o dodatkowe armatki baniek mydlanych czyli wytwornice robią zawsze piorunujące wrażenie na dzieciach. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie możliwe atrakcje związane z małymi i wielkimi bańkami mydlanymi: Ogromne bańki xxl – czyli wielkie bańki o średnicy nawet do 3 metrów, wytwornice – czyli urządzenia, które wytworzę wielką chmurę baniek mydlanych, w której dzieci będą skakać i je łapać, zamykanie w bańce mydlanej czy też duże i rozbudowane stoisko baniek mydlanych składające się z wielu bańkowych atrakcji. Bańki mydlane stanowczo należą do jednej z ulubionych atrakcji dla dzieci i warto je zapewnić na każdej imprezie.

Malowanie twarzy dla dzieci

Malowanie buzi to body painting dla dzieci. Wyczarowanie na twarzach bajkowych postaci, zwierzątek lub po prostu kolorowych wzorów wymaga pewnej ręki utalentowanego i kreatywnego animatora – wizażysty oraz specjalistycznych farbek. Farbki, których używamy do zdobienia delikatnej dziecięcej skóry są najwyższej jakości farbami posiadającymi atesty, nieuczulające i dają się łatwo usunąć za pomocą wody z mydłem. Animatorzy zajmujący się ozdabianiem dziecięcych twarzy mogą ustalać szczegóły rysunku z zainteresowanym lub korzystać z gotowych wzorów i szablonów odwzorowując wybrany przez dziecko malunek. Malowanie buziaków to niemal obowiązkowy punkt każdej udanej imprezy dla dzieci, dlatego warto wziąć go pod uwagę podczas planowania i organizacji zabawy. Warto jest też zadbać aby malowanie buziek było odpowiednio zorganizowane jako że jest to jedna z najbardziej obleganych atrakcji na każdej imprezie. Trzeba zwrócić uwagę aby osoby malujące miały odpowiednie predyspozycje do tego. Należy też zastanowić się ile osób będzie nam potrzebnych do malowania buzi, aby oczekiwanie w kolejce nie było zbyt długie.