Urodziny to zdecydowanie najważniejsza, z mnóstwa rodzajów, impreza dla dzieci. Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy – przyjęcie urodzinowe dla malucha powinno być przygotowane ze szczególną atencją, z dbałością o każdy detal imprezy. Precyzyjnie zaprojektowane urodziny to gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy dla solenizanta i jego gości. Jeżeli marzymy o niezapomnianym przyjęciu dla swojego dziecka, takim które na długo pozostanie w jego pamięci – zdecydujmy się na profesjonalnego organizatora dziecięcych imprez!

Wyjątkowe urodziny?

Wyjatkoweurodziny.pl wiedzą jak je zorganizować! To zespół fachowców, ludzie posiadający ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i po prostu ją lubiący. Entuzjazm, kreatywność i optymistyczne nastawienie do życia zestawione z wysokimi umiejętnościami logistycznymi, zdolnościami organizacyjnymi i wyobraźnią przestrzenną – to zestaw cech, który skazuje team Wyjątkowych Urodzin na sukces w branży organizatorów dziecięcych imprez.

Oryginalne pomysły

W ofercie firmy znajdziemy ponad dwadzieścia konkretnych urodzinowych propozycji. W cenę poszczególnych pakietów (różne opcje do wyboru) wliczone są m.in.: tematyczne i uniwersalne atrakcje, dodatkowe gadżety, dekoracje oraz opieka animatora (lub kilku – w zależności od liczby uczestników imprezy oraz jej rodzaju). Możemy wybierać spośród propozycji skierowanych do dziewczynek (np.: Wytwórnia kosmetyków, Księżniczkowe party, czy Malowanie na tkaninie) lub chłopców (np.: Misja: urodziny, Skarby piratów, Indiańska przygoda, czy Kosmiczna podróż), albo zdecydować się na uniwersalny temat, który ucieszy i zaangażuje członków mieszanej grupy dzieci (jak choćby: Urodziny filmowe, cyrkowe lub z Magikiem, Balonowe party, czy Olimpiada sportowa). Ogromnym powodzeniem cieszą się ostatnio imprezy posiadające walory edukacyjne, związane z robotami, eksperymentami i doświadczeniami (fizycznymi i chemicznymi). Na stronie wyjatkoweurodziny.pl znajdziemy wyżej wymienione tematy w specjalnych urodzinowych pakietach.

Dobierzmy atrakcje

Zaproponowane na stronie firmy pomysły na urodzinowe przyjęcia można dowolnie modyfikować i urozmaicać wybranymi atrakcjami spoza danego pakietu. Przyjrzyjmy się propozycjom, które znajdziemy w zakładce „Coś specjalnego” i wybierzmy niespodziankę (niekoniecznie jedną!) dla naszego dziecka i jego gości. Maluchy ucieszą się z kolorowych baloników (czyli podłużnych balonów, z których animator skręci np. ulubione zwierzątko dziecka), malowania buziek i brokatowych tatuaży. Starsze dzieci docenią zabawę mega bańkami mydlanymi i balonami z helem. Wszyscy, bez żadnych ograniczeń wiekowych – będą zadowoleni z możliwości zrobienia sobie zabawnych zdjęć w fotobudce. Coś na ząb? Możemy wynająć czekoladową fontannę, maszynę do robienie słodkiej waty cukrowej lub prażenia świeżego popcornu, albo zamówić opcję: Candy Baru i przymknąć w tym wyjątkowym dniu oko na ilość zjadanych przez dzieci słodkości. W końcu to… wyjątkowe urodziny!