Współcześnie organizowane wesele różnią się od tych sprzed kilku lat i zupełnie nie przypominają już tych sprzed lat kilkunastu, czy kilkudziesięciu… Zmieniło się nasze podejście do przyjęć weselnych oraz sposób ich organizacji – stawiamy na profesjonalizm, subtelność i dobry gust. Serwujemy gościom elegancką imprezę z efektownymi atrakcjami. Niezmienne pozostają jedynie emocje i wyśmienita zabawa.

Kiedyś i dziś

Kiedyś ciężar zorganizowania wesela spoczywał na ramionach narzeczonych i ich rodzin oraz świadków. Ciotki i matki gotowały i piekły, wujkowie i ojcowie załatwiali trunki i muzykantów, świadkowie dmuchali setki balonów, którymi ozdabiali salę i razem z wodzirejem ustalali kolejność weselnych zabaw, a przyszli Państwo Młodzi – starali się po prostu przeżyć te przygotowania i dopiąć wszystko na przysłowiowy ostatni guzik. Obecnie coraz częściej zakochani korzystają z usług profesjonalnych organizatorów wesel i to z nimi ustalają większość szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia i jedynego w swoim rodzaju przyjęcia. Zmieniły się również atrakcje, które urozmaicają współczesne wesela.

Nowoczesne atrakcje

Modne wesele to wesele, na którym goście oprócz tradycyjnych tańców – będą mieli okazję skorzystać z awangardowych atrakcji. Coraz popularniejsze stają się, urządzane w przerwach między jedzeniem i pląsami na parkiecie – pokazy magicznych sztuczek, profesjonalne pokazy taneczne (w różnych stylach), występy sobowtórów znanych ludzi, czy teatr ognia… Ogromnym zainteresowanie cieszą się również ogólnodostępne atrakcje, z których goście mogą korzystać bez ograniczeń podczas trwania imprezy weselnej.

Fotograficzny hit!

Uniwersalną i wielowymiarową atrakcją jest wynajęcie na wesele fotobudki. To sposób na oryginalne urozmaicenie przyjęcia oraz gwarancja wyśmienitej zabawy, której efektem będą ponadczasowe pamiątki, czyli… zdjęcia. Odbitki są dostępne od razu po ich zrobieniu, w dowolnej liczbie kopii (w zależności od wybranej opcji wynajmu), a także dostarczane pod wskazany adres mailowy lub przesyłane bezpośrednio (w czasie rzeczywistym lub opóźnionym) na najpopularniejszy portal społecznościowy. Po przyjęciu weselnym zostanie również stworzona galerię on-line, do której dostęp będą miały wyłącznie osoby wskazane przez Parę Młodą, a nowożeńcy otrzymają dodatkowo pamiątkowy album ze wszystkimi zdjęciami, które powstały w trakcie wesela. Dzięki zabawnym akcesoriom (m.in.: kapeluszom, perukom, okularom, wąsom) – każda zrobiona w kabinie fotografia będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Wynajmując fotobudkę możemy poprosić o personalizację wydruków (np. dodać datę wesela i nasze imiona), dobrać tło i układ graficzny, który najbardziej nam się podoba. Decydując się na tę niezwykłą atrakcję nie musimy martwić się o szczegóły – wynajęcie fotobudki to usługa kompleksowa. Fotoakuku.pl zapewnia montaż i demontaż urządzeń i sprzętów dodatkowych, oraz zapewnia obsługę doświadczonych konsultantów i animatorów przed, po i w trakcie przyjęcia weselnego.